CLOSE
LINKEDINCOMMENTMORE

March 3

Shiprock doubleheader vs. Grants, 3 p.m.

Kirtland Central at San Juan, Utah, 3 p.m.

Northwest doubleheader at Gallup’s C-Team, 3 p.m.

March 5

Aztec at Dave Kops Tournament of Champions (Bullhead City, Arizona), TBA

Shiprock at Cobre Tournament (Day 1), TBA

March 6

Farmington vs. Kirtland Central (at Ricketts Softball Complex), 5 p.m.

Aztec at Dave Kops Tournament of Champions (Bullhead City, Arizona), TBA

Shiprock at Cobre Tournament (Day 2), TBA

March 7

Bloomfield doubleheader vs. Piedra Vista, Noon

Aztec at Dave Kops Tournament of Champions (Bullhead City, Arizona), TBA

Shiprock at Cobre Tournament (Day 3), TBA

March 10

Shiprock doubleheader vs. Monument Valley, Arizona, 3 p.m.

Bloomfield at Grants, 3 p.m.

March 12

PV, Kirtland, Navajo Prep at St. Pius Invitational (Day 1), TBA

Northwest doubleheader vs. Red Mesa, Arizona, 3 p.m.

Aztec doubleheader vs. Valencia and Rio Rancho (at Rio Rancho), 3 p.m.

March 13

Farmington at Las Cruces Tournament (Day 1), TBA

PV, Kirtland, Navajo Prep at St. Pius Invitational (Day 2), TBA

March 14

Farmington at Las Cruces Tournament (Day 2), TBA

PV, Kirtland, Navajo Prep at St. Pius Invitational (Day 3), TBA

March 17

PV doubleheader vs.Kirtland (at Farmington Sports Complex), 4 p.m.

March 18

Farmington at Rough Rider Classic (Buckeye, Arizona), TBA

March 19

PV doubleheader vs. Aztec (at Farmington Sports Complex), 4 p.m.

Farmington at Rough Rider Classic (Buckeye, Arizona), TBA

March 20

Farmington at Rough Rider Classic (Buckeye, Arizona), TBA

Shiprock at Santa Fe Indian School tournament (Day 1), TBA

March 21

Bloomfield doubleheader at Taos, 1 p.m.

Farmington at Rough Rider Classic (Buckeye, Arizona), TBA

Shiprock at Santa Fe Indian School tournament (Day 2), TBA

March 24

Navajo Prep vs. Kirtland Central, 3 p.m.

Northwest doubleheader vs. Zuni, 3 p.m.

March 25

PV at Southern Warrior Classic (Murfreesboro, Tennessee), TBA

March 26

Farmington, Aztec, Kirtland at Kristen Griego Tournament (Rio Rancho), TBA

Bloomfield, Shiprock at Cleveland Tournament (Day 1), TBA

PV at Southern Warrior Classic (Murfreesboro, Tennessee), TBA

Newcomb doubleheader vs. Zuni, 3 p.m.

March 27

Farmington, Aztec, Kirtland at Kristen Griego Tournament (Rio Rancho, TBA

Bloomfield, Shiprock at Cleveland Tournament (Day 2), TBA

PV at Southern Warrior Classic (Murfreesboro, Tennessee), TBA

March 28

Farmington, Aztec at Kristen Griego Tournament (Rio Rancho), TBA

Bloomfield at Cleveland Tournament (Day 3), TBA

PV at Southern Warrior Classic (Murfreesboro, Tennessee), TBA

March 31

Navajo Prep district doubleheader vs. Zuni, 3 p.m.

Northwest doubleheader vs. Pine Hill, 3 p.m.

LINKEDINCOMMENTMORE